Apartament me qera afer Ambasadave. Tirane

Shtepi me Qera Data: 15/09/2019 18:41

300 Euro

Apartment for rent near Embassies.

The apartment has contemporary conditions and all the new appliances, functional electric appliances and super furniture. In a very popular area with parking options.


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 95.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 211

Apartamenti ka kushte bashkohore dhe te gjitha pajisjet e reja, elektroshtepiake funksionale dhe super mobilim. Ne nje zone shume te preferuar dhe me mundesi parkimi.