Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 30/06/2020 11:25

350 Euro

  • Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Apartament 1+1
  • Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Apartament 1+1
  • Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Apartament 1+1
  • Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Apartament 1+1
  • Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Apartament 1+1

American Apartment For Rent 1 + 1 Apartment

A 1 + 1 apartment is for rent near the US Embassy in Shyqyri Demner street on the third floor of a new building. The apartment is organized in a living room with shared kitchen area, a master bedroom and a toilet. It has ample space and is well organized. Contemporary furnishing and location guarantee a very comfortable living. Located in a very popular area for family members, it offers tranquility and a wide range of facilities and services.


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane
Adresa Ambasada Amerikane
Lexime 788

Prane Ambasades Amerikane, ne rrugen Shyqyri demneri, jepet me qira apartament 1+1 ne katin e trete te nje ndertimi te ri. Apartamenti organizohet ne sallon ndenj me ambient gatimi te perbashket, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet. Ka hapesira te bollshme dhe eshte i organizuar mjaft mire. Mobilimi bashkekohor dhe vendndodhja ju garantojne nje jetese mjaft komode. Ndodhet ne nje zone shume te preferuar nga familjaret, e cila ju ofron qetesi dhe nje numer te madh facilitetesh dhe sherbimesh.