Apartament me qira 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/10/2019 01:21

400 Euro

  • Apartament me qira 1+1
  • Apartament me qira 1+1
  • Apartament me qira 1+1
  • Apartament me qira 1+1

Apartment for rent 1 + 1

The apartment is located in one of the best complexes of the area.
It has an internal arrangement of 1 living room with kitchen, 1 bedroom and 1 toilet.
The design is all done with an architect of great taste and quality.
The complex also offers amenities like parking, supermarkets and various services.
Contact us for a visit to the property


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 66.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 203

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te zones.
Ka nje organizim te brendshem prej 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Arredimi eshte bere i gjithi me arkitekt me shume shije dhe shume cilesi.
Gjithashtu kompleksi ofron facilitete si parkim, supermarkete dhe sherbime te ndryshme.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni