Jepet apartament 1+1 per qira prane Kopshtit Zoologjik! Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/10/2019 17:23

One bedroom apartment for rent near the Zoo!

One bedroom apartment for rent near the Zoo. The apartment has a living room with a kitchen, a bedroom, a balcony and a toilet.


Pagesa 250 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 52.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti Zoologjik
Lexime 995

Jepet apartament 1+1 per qira prane Kopshtit Zoologjik.Apartamenti ka nje sallon ndenjeje bashke me kuzhine,nje dhome gjumi,ballkon dhe nje tualet.Ambjenti jepet totalisht i mobiluar.Per me shume info ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te cel.