Jepet me qera 1+1 te liqeni i thate! Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/10/2019 00:39

300 Euro

  • Jepet me qera 1+1 te liqeni i thate!
  • Jepet me qera 1+1 te liqeni i thate!
  • Jepet me qera 1+1 te liqeni i thate!
  • Jepet me qera 1+1 te liqeni i thate!
  • Jepet me qera 1+1 te liqeni i thate!

Rent 1 + 1 in the dry lake!

One bedroom apartment for rent in Peti Street, organized by a shared living and dining area, a bedroom, a balcony and a toilet. The apartment is furnished for more info contact us!


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 67.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Peti, Tirane, Shqiperia
Lexime 359

Jepet me qera apartament 1+1 te rruga peti,organizohet nga nje ambjent i perbashket ndenje e ngrenje nje ballkone nje dhome gjumi dhe nje tualet.apartamenti eshte i mobiluar per me shum info na kontektoni!