Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m2 700 Euro (Sheshi Willson) Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/10/2019 18:01

Tirana, Lease Apartment 2 + 1 + BLK Floor 6, 100 m² 700 Euro (Willson Square)

The apartment is located on Wilson Square. Apartment information: • 6th floor • Apartment area: 100 m2. The apartment is fully furnished and has: • Living Room • Kitchen • 2 Bedrooms • Toilet • Large Balcony • Shared Corridor • New Building • Elevator • Regular Living Room • Investing • Air Conditioning • Flooring • Accessible Area in the city and favorite for living. Contact us to visit!


Pagesa 700 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania
Lexime 86

Apartamenti eshte i pozicionuar te Sheshi Wilson. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Siperfaqja e apartamentit : 100 m2. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni i madh • Korridor shperndares • Pallat i ri • Ashensor • Kubature e rregullt • I investuar • Kondicionim • Parket • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!