Globi jepet me qira apartament 2+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/10/2019 00:52

30,000 Leke

Globe Rent 2 + 1 apartment

2 + 1 apartment for rent in Globe Center, the apartment is empty, it has very regular organization of large spaces. Electric appliances are new and very regular.


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 666

Jepet me qira apartament 2+1 te Qendra Globe, apartamenti eshte bosh, ka organizim shume te rregullt te ambienteve me hapsira te medha . Elektroshtepiaket jane te reja dhe shume te rregullta .