APARTAMENT ME QERA 3+1 ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES 400Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 14/10/2019 10:23

400 Euro

  • APARTAMENT ME QERA 3+1 ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES 400Euro
  • APARTAMENT ME QERA 3+1 ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES 400Euro
  • APARTAMENT ME QERA 3+1 ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES 400Euro
  • APARTAMENT ME QERA 3+1 ME QERA TEK RRUGA E KAVAJES 400Euro

3 + 1 APARTMENT FOR RENT IN KAVAJA 400 €

3 + 1 apartment for rent in Kavaja Street, intersection 21 December. The apartment is located on the 8th floor, not the last floor of a new building with elevator. bedrooms, 2 bathrooms and 2 balconies.The apartment is offered furnished

Price: 400 Euro Month


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 137.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 151

Jepet me qera apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes ,kryqezimi i 21 Dhjetorit .Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te jo te fundit te nje pallati te ri me ashensor .Siperfaqja e apartamentit eshte 137 m2 dhe organizohet ne sallon+kuzhine ,3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone.Apartamenti ofrohet i mobiluar

Cmimi : 400 Euro/Muaj