Apartament 2+1 qera tek fresku prane Arabit,e mobiluar.25000 leke. Tirane

Shtepi me Qera Data: 09/11/2019 00:58

Two bedroom apartment for rent near Arabi, furnished.

2 + 1 apartment for rent near Arabi, new building 2 floor Good and new furnishing. From Tirana and Dajti, can also be given for students.Price 25000 ALL.Contact Agency GLOBAL.Berti.0682356907


Pagesa 25,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 145.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga dajtit
Lexime 1075

Apartament 2+1 qera tek fresku prane Arabit, pallat i ri kati 2 mobilim i mire dhe i ri.pamje nga Tirana dhe nga Dajti , mund te jepet edhe per studente.cmimi 25000 leke.Kontakt Agjensia GLOBAL.Berti.