Jepet me qera apartment 2+1 ne Qender(perballe Ministrise se Drejtesise) Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/11/2019 22:33

Two bedroom apartment for rent in the center opposite the Ministry of Justice

Two bedroom apartment for rent in the center opposite the Ministry of Justice.
Totally furnished apartment very well organized.

The apartment has 2 bedrooms living room and 1 bathroom. Displays all electric appliances and cooling heaters through air conditioners.
If payment is made for 1 year cash is offered a huge reduction in price

Interested parties to call the phone number


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 85.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
Lexime 1109

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender perballe ministrise se Drejtesise.
Apartament totalisht i mobiluar mjaft mire i organizuar.

Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi dhome ndenje dhe 1 banjo. Disponon te gjitha elektroshtepiaket dhe ngrohje ftohje nepermjet kondicionereve.
Nese behet pagesa per 1 vit cash ofrohet ulje shum e madhe ne cmim

Te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit