1+1 me qera fresku Tirane

Shtepi me Qera Data: 12/11/2019 14:14

20,000 Leke

  • 1+1 me qera fresku

1 + 1 for rent

Freshly renovated near the last china station for rent 1 + 1 fully furnished modern 2nd floor, water and 24 hour free parking in front of the building.


Pagesa 20,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 96.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 1108

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1 plus 1 totalisht I mobiluar modern Kati 2, Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.