Apartament me qira 2+1 i mobiluar. Tirane

Shtepi me Qera Data: 10/11/2019 19:44

330 Euro

  • Apartament me qira 2+1 i mobiluar.
  • Apartament me qira 2+1 i mobiluar.
  • Apartament me qira 2+1 i mobiluar.
  • Apartament me qira 2+1 i mobiluar.

2 + 1 furnished apartment for rent.

2 + 1 furnished apartment for rent.
Located near the Botanical Garden on the 3rd floor with elevator building.
It is organized in a common living room and kitchen with exit and balcony, two bedrooms, two bathrooms with natural ventilation.


Pagesa 330 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 102.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti botanik
Lexime 182

Apartament me qira 2+1 i mobiluar.
Ndodhet te Kopshti Botanik afer xhamis ne nje ndertim me ashensor ne katin e 3.
Organizohet ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket ku ka dalje dhe ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete me ajrosje natyrale.