Tek deliorgji Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 07/02/2020 20:30

350 Euro

  • Tek deliorgji Jepet Me Qira Super Apartament 1+1
  • Tek deliorgji Jepet Me Qira Super Apartament 1+1

Super Apartment 1 + 1 For Rent

In Kavaja street in one of the best complexes of Tirana, Deliorgji is for rent super 1 + 1 apartment. The apartment is located on the 2nd floor and has 73 m2 of living space. It is organized in 1 living room with kitchen, 1 master bedroom, bathroom and balcony. Orientation is from the east which enables natural illumination. The area in which the apartment is located offers every possible amenities, such as markets, bars, pharmacies, public transport etc. Price 350 euros. Real Estate Agency LIT


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 73.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 286

Ne rrugen e Kavajes tek nje nga komplekset me te mira te Tiranes, Deliorgji jepet me qira super apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 73 m2. Organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale, tualeti dhe ballkon. Orientimi eshte nga lindja gje qe te mundeson ndricim natyral. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron cdo facilietet te mundshem, si markete, bare, farmaci, linje te transportit publik etj. Cmimi 350 euro. Lirohet me date 23 shkurt. Agjensia Imobiliare LIT