Jepet me Qera Ambjent Zyre ose Apartament 2+1 rruga e Kavajes Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 16:15

Office or Apartment for Rent 2 + 1 Kavaja Street

The apartment is located on Kavaja street. The building is complete with elevator, the apartment is on the 6th floor. Its surface is 135 m2, a space that can be used for your needs. The room has three rooms and two bathrooms where it can be used as an office and an apartment that you can furnish as you wish. Room price is 750 Euro. For more information you can contact us or visit us at our office.


Pagesa 750 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 135.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 74

Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes. Ndertesa eshte e kompletuar me ashensor, apartamenti ndodhet ne katin e 6-te. Siperafa e tij eshte 135 m2, nje hapesirre qe mund te perdoret per nevojat tuaja.Zona ka levizshmeri te larte dhe e pasur me biznese te llojeve te ndryshme ku keni mundesi ti frekuentoni. Ambjenti ka tre dhona dhe dy banjo ku mund te perdoret si zyre dhe si apartament qe mund ta mobiloni sipas deshires suaj. Cmimi i ambjentit ehste 750 Euro.Per me shume informacion mund te na kontaktoni ose mund te na vizitoni ne zyren tone.