2+1 me qera fresku Tirane

Shtepi me Qera Data: 09/12/2019 08:08

22,000 Leke

  • 2+1 me qera fresku

2 + 1 cool rent

Freshly renovated near the last china station for rent 2 plus1 fully furnished super modern Floor 2. Water and light 24 hours free parking in front of the building.


Pagesa 22,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Albania
Lexime 4064

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 plus1 totalisht I mobiluar super modern Kati 2. Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.