Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thate, Tirane,PRI+ 5169 ( FUTURE HOME PRIORITY +) Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/03/2020 11:52

1,200 Euro

  • Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thate, Tirane,PRI+ 5169 ( FUTURE HOME PRIORITY +)
  • Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thate, Tirane,PRI+ 5169 ( FUTURE HOME PRIORITY +)
  • Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thate, Tirane,PRI+ 5169 ( FUTURE HOME PRIORITY +)
  • Qera, Apartament Duplex, Liqeni i Thate, Tirane,PRI+ 5169 ( FUTURE HOME PRIORITY +)

Rent, Duplex Apartment, Dry Lake, Tirana, PRI + 5169

The apartment is located in the area of Dry Lake. Apartment information: • 3rd floor • 140 m2 of living space The apartment is rented furnished and has: • Living Room • 2 Bedrooms • 2 Windows toilets • Investing • New Furnishings • Capture System • Air Conditioning • Orientation South-East • Part of FZ Complex • Quiet area. Contact us to visit!


Pagesa 1,200 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 140.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania
Lexime 113

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Siperfaqa e apartamentit 140 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete me Dritare •I investuar • Mobilim i Ri • Sistem Kapot • Sistem Kondicionimi • Orientim Jug-Lindje • Pjese e Kompleksit FZ • Zone e Qete. Per ta vizituar na kontaktoni!