Tirane,jepet garsoniere me qira pas Casa Italia-s Tirane

Shtepi me Qera Data: 29/03/2020 09:30

250 Euro

  • Tirane,jepet garsoniere me qira pas Casa Italia-s
  • Tirane,jepet garsoniere me qira pas Casa Italia-s
  • Tirane,jepet garsoniere me qira pas Casa Italia-s
  • Tirane,jepet garsoniere me qira pas Casa Italia-s

Tirana, for rent studio after Casa Italia

Garsoniere for rent after Casa Italy at Bolv Oil Complex
The total surface of 58 m² is organized in one room which includes:
1 double bed
kitchen with all appliances
dining and living space
1 toilet and
1 balcony.

The apartment is newly furnished, previously uninhabited.

24H Insurance service available.

Price includes stairs + elevator charge.

Price is 250 euro month


Pagesa 250 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 58.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Adresa Rruga Pavaresia, Tirana, Albania
Lexime 1762

Jepet Garsoniere me qira mbas Casa Italia, tek kompleksi prane karburant Bolv Oil

Siperfaqja totale prej 58m2 eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire :
1 krevat dopio
kuzhine me te gjitha pajisjet
hapesire ngrenie dhe ndenje
1 tualet dhe
1 ballkon.

Apartamenti eshte I sapo mobiluar, i pabanuar me pare.

Ofrohet sherbim Sigurimi 24H.

Ne cmim eshte e perfshire pagesa per sherbim shkalle+ashensor+sigurim24H

Cmimi eshte 250 euro/muaj

Nuk jemi agjensi.

Njoftime te Ngjashme