Ne rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 me Qira! Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/06/2020 09:58

Apartment for rent in Sami Frasheri Street.

In the most strategic area in Tirana, near Police Directorate, 3 + 1 furnished apartment for rent! The apartment is situated on the 5th floor of a new, well-managed building, with 110 m2 of living space. It is organized in a very large living room, together with the kitchen, with access to the balcony which offers a free view of the light; 3 bedrooms, one with a separate toilet, one single, and the other can be furnished at will; 2 toilets, one of which has windows, and 2 spacious balconies with free view. The apartment is furnished with all the necessary conditions for a comfortable living, and has not been rented before.


Pagesa 800 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 130.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 76

Ne zonen me strategjike ne Tirane, prane Drejtorise se Policise, Jepet me Qira Apartament 3+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri e te mireadministruar, dhe ka siperfaqe neto 110 m2. Eshte i organizuar ne nje ambient shume te madh ndenje, se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon i cili ofron nje pamje te lire e plot drite; 3 dhoma gjumi, njera matrimoniale me tualet me vete, njera teke, dhe tjetra mund te mobilohet sipas deshires; 2 tualete, nga te cilet njeri eshte me dritare, dhe 2 ballkone te bollshem me pamje te lire. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjithe kushtet e nevojshme per nje jetese komode, dhe nuk eshte dhene me pare me qira.