Qera,Duplex,Rrezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane PRI14637 Tirane

Shtepi me Qera Data: 31/03/2020 12:19

550 Euro

  • Qera,Duplex,Rrezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane PRI14637
  • Qera,Duplex,Rrezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane PRI14637
  • Qera,Duplex,Rrezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane PRI14637
  • Qera,Duplex,Rrezidenca Kodra e Diellit 2, Tirane PRI14637

Rent, Duplex, Sun Hill Residence 2, Tirana PRI14637

The duplex is located in Residence Hill Kodra e Diellit 2. • Apartment information: • New construction • 3rd floor of a 5 storey building • Apartment area: 110 m2 gross, and 96 m2 net • Orientation: west • Documentation: Certificate of Ownership • Organization: • Floor 1: Living Room • Kitchen Area • 1 Bathroom • 2 Floor • 2 Bedrooms • 1 Studio • 1 Bathrooms • Fully invested • New Furniture • To visit contact us!


Pagesa 550 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2
Lexime 102

Duplexi eshte i pozicionuar ne zonen e Rezidences Kodra e Diellit 2. • Informacion mbi apartamentin: •Ndertim i Ri • Kati 3 i nje pallati 5 katesh • Siperfaqja e apartamentit : 110 m2 bruto, dhe 96 m2 neto • Orientim: perendim • Dokumentacioni: Me certifikate Pronesie • Organizimi : • Kati 1: Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Tualet •Kati 2• 2 Dhoma gjumi • 1 Studio • 1Tualet • Totalisht i investuar • Mobilim I ri •Per te vizituar na kontaktoni!