JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE 'RRUGA DIBRES' Tirane

Shtepi me Qera Data: 13/02/2020 03:08

30,000 Leke

 • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE 'RRUGA DIBRES'
 • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE 'RRUGA DIBRES'
 • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE 'RRUGA DIBRES'
 • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE 'RRUGA DIBRES'
 • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE 'RRUGA DIBRES'
 • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE 'RRUGA DIBRES'
 • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR TE 'RRUGA DIBRES'

FOR RENT 2 + 1 FURNISHED APARTMENT ON 'DURABLE STREET'

IperSurface: 65 m2
📌The apartment is fully furnished and there is a corridor at the entrance to the apartment, a dining and dining room, two bedrooms, a toilet and a balcony.
📌 Located in a very popular area of Tirana
💶Price: ALL 30,000
For more detailed contact information:
No.: 0692524326 📞
Email: geonordrealestate@gmail.com


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 597

📐Siperfaqja: 65 m2
📌Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe organizohet nje koridor ne hyrje te apartamentit,nje dhome gatimi e ngrenie, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
📌 Ndodhet ne nje zone teper te preferuar te Tiranes
💶Cmimi: 30.000 leke
Per me teper informacion te detajaur kontakto:
📌Nr: 📞
Email: geonordrealestate@gmail.com