Jepet me qera gazinjere: 21 Dhjetori Tiran Tirane

Shtepi me Qera Data: 09/04/2020 16:19

22,000 Leke

  • Jepet me qera gazinjere: 21 Dhjetori Tiran
  • Jepet me qera gazinjere: 21 Dhjetori Tiran
  • Jepet me qera gazinjere: 21 Dhjetori Tiran
  • Jepet me qera gazinjere: 21 Dhjetori Tiran
  • Jepet me qera gazinjere: 21 Dhjetori Tiran
  • Jepet me qera gazinjere: 21 Dhjetori Tiran

21 December, Lease a lawn, 25.000 ALL + parking

The studio is rented on December 21, right in front of Delijorg's Globe. The surface is 73M2. It is situated on the second floor of a three storey building. The apartment has a free parking post.It is organized by a bedroom, a living dining room, a toilet and a balcony. It is equipped with all the necessary appliances including washing machine, refrigerator, stove, countertop etc. Price is 25.000 ALL month (negotiable). For more info do not hesitate to contact us !!


Pagesa 22,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 37.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 3957

Jepet me qera garsoniere
Zona: 21 Dhjetori,
Rruga e Kavajes perballe Delijorgjit tek qendra Globe.
Siperfaqja : 37 m2
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati tre katesh.
Mundesi parkingu pa pages
Perpbehet ne nje ambiente dhe nje banjo
Eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepijaket e nevojshme dhe mobilim
Cmimi eshte 22 000 leke/muaj pa diskutueshm