Jepet me Qera Apartamenti 2+1, rruga e Kavajes Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 16:15

Apartment for rent 2 + 1, Kavaja street

Apartment for rent 2 + 1 + 2 toilets in Kavaja street in Delijorgji complex. It has 84m2 of living space. It is organized by two bedrooms, one bedroom and an annex, two bathrooms and a balcony. The apartment has air conditioning in every room. It also has a free parking post. It is situated on the 6th floor with elevator. The price of the apartment is 650Euro month.For more info do not hesitate to contact us!


Pagesa 600 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 67

Jepet me qera apartamenti 2+1 +2 tualete tek rruga e kavajes ne kompleksin Delijorgji. Siperfaqja e tij eshte 115 m2 Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje soxhrno dhe aneks, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka ajer te kondicionuar ne cdo dhome.Ai ka edhe nje post parking falas. Ndodhet ne katin e gjashte me ashensor. Cmimi i apartamentit eshte 650Euro/muaj.Per me shume info mos hezitoni te na kontaktoni!