Qera, Apartament 2+1, Liqeni Thate,Tirane PRI15067 Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/03/2020 11:48

300 Euro

  • Qera, Apartament 2+1, Liqeni Thate,Tirane PRI15067
  • Qera, Apartament 2+1, Liqeni Thate,Tirane PRI15067
  • Qera, Apartament 2+1, Liqeni Thate,Tirane PRI15067
  • Qera, Apartament 2+1, Liqeni Thate,Tirane PRI15067

Rent, Apartment 2 + 1, Lake Thate, Tirana PRI15067

The apartment is located in the area of Dry Lake. • 75 m2 of space • 1st floor • New construction • 2 Bedrooms • Living and cooking environment • 1 Toilet • To visit contact us!


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 137

Apartamenti ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate. •Siperfaqja 75 m2 • Kati 1 •Ndertim I ri •2 Dhoma gjumi • Ambient ndenje dhe gatimi • 1 Tualet • Per te vizituar na kontaktoni!