Apartament 1+1 i kompletuar Tirane

Shtepi me Qera Data: 08/04/2020 15:54

300 Euro

  • Apartament 1+1 i kompletuar
  • Apartament 1+1 i kompletuar
  • Apartament 1+1 i kompletuar
  • Apartament 1+1 i kompletuar

Completed 1 + 1 apartment

Apartment for rent 1 + 1, 80 m2, near the Ministry of Justice or near Restaurant Piazza Bar. The apartment consists of living room, kitchen, dining area, bedroom, bathroom and a balcony. The apartment is on the 7th floor of the building and is furnished in a modern and contemporary way.
The central location of Tirana, but also away from the chaos and noise of cars, make the apartment an ideal place for those who want tranquility and relaxation.
Price: 320 euro month

Contact us for more info and the possibility of a property visit


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zogu I, Tirana, Albania
Lexime 236

Me qera apartament 1+1, siperfaqe 80 m2, prane Ministrise se Drejtesise ose prane Bar Restorant Piazza. Apartamenti eshte i perbere nga salloni, kuzhina, ambjenti i ngrenies, dhoma e gjumit, banjoja dhe nje ballkon. Apartamenti eshte ne katin e 7 te pallatit dhe eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe bashkekohore.
Vendondodhja ne qender te Tiranes, por gjithashtu larg kaosit dhe zhurmave te makinave, e bejne apartamentin nje vend ideal per ata qe duan qetesi dhe relaks.
Cmimi: 300 euro/muaj

Kontaktoni per me shume info dhe mundesine e nje vizite ne prone