Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/06/2020 10:50

Super Apartment 2 + 1 For Rent At Zoo!

Super Apartment 2 + 1 For Rent At Zoo! The apartment is located on the 2nd floor of a new building, well managed with elevator and has 120 m2 of living space. It is organized in a corridor which distributes the living space, living room with kitchen, large balcony, 1 double bedroom, 1 children's bedroom and toilet. The apartment is very furnished with all the necessary conditions, equipped with parquet, heating system, good electric appliances, and has very good lighting. The balcony is oriented by the zoo, offering tranquility and relaxing views. The area offers all the conditions for comfortable living near shops, markets, restaurants, pharmacies etc.


Pagesa 700 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 170.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Bilal Sina, Albania
Lexime 98

Tek Kopshti Zoologjik Jepet me Qira Super Apartament 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar e me ashensor dhe ka siperfaqe 120 m2. Eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve, sallon ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon te madh, 1 dhome gjumi dopio, 1 dhome gjumi femijesh dhe tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre shume cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme, pajisur me parket, sistem ngrohje, elektroshtepiake te mira, dhe ka ndricim shume te mire. Ballkoni orientohet nga kopeshti zoologjik duke ofruar qetesi dhe pamje shplodhese. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane dyqaneve, marketeve, restorante, farmaci etj.