Jepet SUPER Ap 1+1 ne Myslym Shyri Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/06/2020 15:03

300 Euro

  • Jepet SUPER Ap 1+1 ne Myslym Shyri
  • Jepet SUPER Ap 1+1 ne Myslym Shyri
  • Jepet SUPER Ap 1+1 ne Myslym Shyri
  • Jepet SUPER Ap 1+1 ne Myslym Shyri

SUPER Ap 1 + 1 for sale in Myslym Shyri

EpOpartment 1 + 1 for sale in one of the best areas of Tirana in Myslym Shyri very well furnished and with Strategic positionAmentThe apartment consists of:

.1 bedroom

.1 living room, living room

🔹1 Kitchen with Environment with

.1 Toilet☑️The apartment is Complete with all furniture, all rooms have air conditioning for heating cooling, bedroom and living room is paved with Parquet, New TV Plazem, corner, Dining table, bedroom complete with ample closet☑️The location is Perfect in Myslym Shyri, where for 5min you are in the Center, on the 21st, in Bllok, the area is quiet and you are very close to Supermarkets, Schools, nurseries, Premises


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 78.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 1998

☑️Jepet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne Myslym Shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion Strategjik☑️Apartamenti perbehet nga :

🔹1 dhome gjumi

🔹1 dhome ndenjie ,Salloni

🔹1 Kuzhine me Ambjent me vete

🔹1 Tualet☑️Apartamenti eshte i Kompletuar me te gjitha mobiljet , te gjitha dhomat jane me kondicioner per ngrohje/ftohje , dhoma e gjumit dhe salloni eshte e shtruar me Parket , TV Plazem I ri, kend , Tavolin ngrenie , dhome gjumi e kompletuar me Dollap te bollshem☑️Lokacioni eshte Perfekt ne Myslym Shyri, ku per 5min je ne Qender , ne 21-sh , ne Bllok , zona eshte e qete dhe ke shume afer Supermarkete, Shkolla , cerdhe , Lokale