Aparament 2+1 me Qira Tirane

Shtepi me Qera Data: 27/03/2020 11:29

350 Euro

  • Aparament 2+1 me Qira

Two bedroom apartment for rent

The apartment is perfectly organized in 1 living room with kitchen, 2 bedrooms, 1 bathroom and 1 balcony. It is paved with parquet and furnished in a contemporary way. New palace with Elevator. It is located on MIne Peza street, near the prosecutor's office. For any information +355694330620


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 312
Aparament 2+1 me Qira 33333.png (Format png) |

Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte ne 1 sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 Ballkon. I pajisur me kondicioner ne cdo dhome, sidhe te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Eshte i shtruar me parket dhe i mobiluar ne menyre bashkohore. Pallat i ri me Ashensor, tek rruga Mine Peza prane prokurorise se tiranes. Per cdo informacion +