Apartament me qera te shkolla e Baletit Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/06/2020 10:09

Apartment for rent at the Ballet School

1 + 1 super apartment for rent at the Ballet School!

The apartment is located in a very good area. It is located on the 2nd floor, with a total area of 70m2, well furnished and with parquet.


Pagesa 280 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga Bill Klinton, Tirana, Albania
Lexime 1700

Jepet super apartament me qera 1+1 te Shkolla e Baletit!

Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. Ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe totale prej 70m2, i miremobiluar dhe me parket.