Super apartament 2+1 me qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/10/2020 22:12 Post Id: 211974

310 Euro

  • Super apartament 2+1 me qera
  • Super apartament 2+1 me qera
  • Super apartament 2+1 me qera
  • Super apartament 2+1 me qera
  • Super apartament 2+1 me qera

Super 2 bedroom apartment for rent

2 + 1 apartment for rent. Suitable for people who are at work and small families: the apartment offers a lot of space, is comfortable and is located on the first line of buildings in Astir-Kashar (Tirana), Rr. Teodor Keko. The apartment includes 1 large living room (with integrated kitchen), 2 bedrooms, 1 bathroom and 1 balcony in a total of 110 m2 on the 7th floor of a new 11-storey building.

Apartment features: parquet floor, double glazed pastel windows that insulate the apartment from noise and maintain the internal temperature, multifunctional shower cabin, A +++ air conditioner in the living room, etc. Almost all household appliances (TV, refrigerator, washing machine, stove, etc.) are new and energy efficient. The apartment is released with all the equipment included, there is no need to bring anything except personal items.
For more, contact!


extra info
Pagesa 310 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 107.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1277

Jepet me qeta apartament 2+1.I pershtatshem per persona qe jane ne pune dhe familje te vogla: apartamenti ofron shume hapesire, eshte i rehatshem dhe ndodhet ne vijen e pare te ndertesave ne Astir-Kashar (Tirane), Rr. Teodor Keko.Apartamenti perfshin 1 dhome ndenje te madhe (me kuzhine te integruar), 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 1 ballkon ne nje total prej 110 m2 ne katin e 7-te te nje pallati te ri 11 katesh.

Karakteristikat e apartamentit: dysheme me parket, dritare pastike me dopio xham qe e izolojne apartamentin nga zhurmat dhe ruajne temperaturen e brendshme, kabine dushi multifunksionale, kondicioner A+++ ne sallon etj. Pothuajse te gjitha pajisjet shtepiake (TV, frigorifer, lavatrice, sobe, etj.) jane te reja dhe eficente ne ruajtjen e energjise. Apartamenti leshohet me te gjitha pajisjet te perfshira, nuk ka nevoje per te sjelle asgje pervec sendeve personale.
Per me shume,kontaktoni!