2+1 me qera fresku Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/06/2020 10:25

2 + 1 for rent

At the freshness near the last porcelain station, 2 plus 1 fully furnished super modern apartment is for rent. New furniture. Water and light 24 hours free parking.


Pagesa 20,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 80.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Albania
Lexime 1558

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 plus 1 totalisht I mobiluar super modern. Mobilim I ri. Uji dhe drita 24 ore parkim falas.