ULET CMIMI!! Apartament 2+1 per qira tek Fusha e Aviacionit. Tirane

Shtepi me Qera Data: 29/05/2020 17:13

350 Euro

  • ULET CMIMI!! Apartament 2+1 per qira tek Fusha e Aviacionit.
  • ULET CMIMI!! Apartament 2+1 per qira tek Fusha e Aviacionit.
  • ULET CMIMI!! Apartament 2+1 per qira tek Fusha e Aviacionit.

2 + 1 apartment for rent at Aviation Field.

Apartment 2 + 1 + Parking for rent at Aviation Field. Abundant totally invested entry. The apartment is furnished in a contemporary way with all the necessary accessories for a comfortable and comfortable living. Quality all new home appliances of well-known brands. TV SMART 42 ".3 Inverter air conditioners. German plastic windows with double glazing which increases the thermal and acoustic efficiency.2 Toilets. Balcony. Placing the apartment in this area creates many facilities and makes it easy to accessible.Disputable price.


Pagesa 350 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 741

Apartament 2+1per qira tek Fusha e Aviacionit. Hyrje e bollshme totalisht e investuar. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje jetese sa me komode dhe te qete. Elektroshtepiake cilesore te gjitha te reja te markave te njohura. TV SMART 42".3 Kondicionere Inverter(eficence energjie). Dritare plastike Gjermane me dopio xham cka rrit eficencen termike si edhe ate akustike.2 Tualete. Ballkon. Vendosja e apartamentit ne kete zone ju krijon lehtesira te shumta dhe e ben ate lehtesisht te aksesueshem.

Njoftime te Ngjashme