Ambjent i kompletuar dhe kondicioner.prane rr.Besa dhe bulevardit te ri. Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 09:47

140 Euro

  • Ambjent i kompletuar dhe kondicioner.prane rr.Besa dhe bulevardit te ri.

Complete environment and air conditioning. Near the apartment Besa and the new boulevard.

Building environment with air conditioning and complete with everything. Possibility for fast wfi.5 min away from the New Boulevard.etc.


Pagesa 140 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 33.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Gjon Mili, Tirana, Albania
Lexime 575

Pallat ambjent me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha.mundesi per wfi te shpejte.5 min large bulevardit te Ri.etj.