Apartament me qira , super okazion 300 euro/muaj Tirane

Shtepi me Qera Data: 03/06/2020 12:13

300 Euro

  • Apartament me qira , super okazion 300 euro/muaj
  • Apartament me qira , super okazion 300 euro/muaj
  • Apartament me qira , super okazion 300 euro/muaj
  • Apartament me qira , super okazion 300 euro/muaj

Apartment for rent, super option 300 euros month

2 + 1 apartment for rent near Concord center
The apartment is located on the 3rd floor of a villa which was built in 2019. The apartment is lit all day. It is organized in 2 spacious bedrooms, living room with kitchen, hallway that distributes, 1 toilet, balcony and is fully furnished. It is paved with parquet and consists of a modern furniture ...


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Prane qendres Concord
Lexime 165

Jepet apartament 2+1 me qira prane qendres Concord
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile e cila eshte ndertuar ne vitin 2019 . Apartamenti ka ndricim gjate gjithe dites. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te bollshme, sallon bashke me kuzhinen , korridori qe ben shperndarjen, 1 tualet , ballkon dhe eshte totalisht i mobiluar . Eshte i shtruar me parket dhe perbehet nga nje mobilim modern ...