jepet apartament me qera,te rruga ramazan bogdani,siri kodra,200Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/05/2020 21:40

apartment for rent, on Ramazan Bogdani street, siri kodra, 200 €

1st floor of a villa, separate entrance, camera system, plus parking and included wifi, with functional and inverted equipment, 200 meters from the palace contact


Pagesa 200 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 350

kati i 1 i nje vile,hyrje me vete,sistem kamerash,plus parkimi dhe wifi i perfshire,me pajisje funksionale dhe inverte,200 metra nga pallati contakt