Jepet apartament me qera 1+1 ne don bosko,tek vizion plus. Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/06/2020 13:14

28,000 Leke

  • Jepet apartament me qera 1+1 ne don bosko,tek vizion plus.
  • Jepet apartament me qera 1+1 ne don bosko,tek vizion plus.
  • Jepet apartament me qera 1+1 ne don bosko,tek vizion plus.
  • Jepet apartament me qera 1+1 ne don bosko,tek vizion plus.
  • Jepet apartament me qera 1+1 ne don bosko,tek vizion plus.
  • Jepet apartament me qera 1+1 ne don bosko,tek vizion plus.
  • Jepet apartament me qera 1+1 ne don bosko,tek vizion plus.

Apartment for rent 1 + 1 in don bosko, at vision plus.

Apartment for rent in don bosko, at the Vizion plus complex.
The apartment is organized in 1 bedroom, dining room, living room, 1 toilet and 1 balcony that connects the living room with the bedroom.
The apartment is totally furnished in very good condition, it is being painted.

Sip: 75 m2
Floor 8 (with elevator)
Price: 30,000 lek

For a visit to the property call us.
Email: kompas1al@gmail.com


Pagesa 28,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 334

Jepet apartament me qera ne don bosko,tek kompleksi Vizion plus.
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon qe lidh sallonin me dhomen e gjumi.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire,eshte duke e u lyer.

Sip:75 m2
Kati 8(me ashensor)
Cmimi: 28.000 leke

Per nje vizite ne prone na telefononi.
Email:kompas1al@gmail.com