Apartament 2+1 me qera i mobiluar totalisht Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 16:35

450 Euro

  • Apartament 2+1 me qera i mobiluar totalisht

2 bedroom apartment for rent fully furnished

2 bedroom apartment for rent, fully furnished.
The apartment is new, not previously inhabited and is furnished with architects. The exact address is on the back of the castrate carburetor or at the end of the former aviation field.


Pagesa 450 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirane, Shqiperia
Lexime 128
Apartament 2+1 me qera i mobiluar totalisht 295CC832-0096-4032-AEA5-51EDABF62B38.png (Format png) |

Jepet apartament 2+1 me qera i mobiluar totalish.
Apartamenti eshte i ri i pa banuar me pare dhe eshte i mobiluae me arkiteket. Adresa e sakt eshte mbrapa karburatn kastratit ose ne fund te shetitores se ish fushes se avjacjonit