APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI Tirane

Shtepi me Qera Data: 23/05/2020 17:07

300 Euro

  • APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI
  • APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI
  • APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI
  • APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI
  • APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI

APARTMENT 1 + 1 FOR RENT, DELIJORGJI

One bedroom apartment for rent with an area of 75m2 in Delijorgji.
The apartment is located on the 4th floor of a new building with elevator.
It is organized in living room with shared kitchen, 1 bedroom, 1 toilet and 1 balcony.
Painting and some adjustments are made by the apartment owner.

Price: 300 Euro


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 119

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 75m2 tek Delijorgji.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje me kuzhine te perbashket,1dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Lyerja dhe disa rregullime behen nga pronari apartamentit.

Cmimi: 300 Euro