2+1+2 Tualete Dhe 1 Ballkon.- (Rr. Kavajes - Square 21) I Rikonstruktuar Dhe I Pabanuar Me Pare Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/04/2021 20:49 Post Id: 215890


extra info
Pagesa 490 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 10
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Muhedin Llagani, Tirana, Albania
Lexime 13865

Apartament Me Qera Zona E Rruges Kavajes Mbrapa Kompleksit Sqauare21 Ose Pas Policise Bashkiake Me Strukture 2+1 2 Korridore, 2 Tualete Dhe 1 Ballkon.- Apartamenti Eshte I Rikonstruktuar Dhe I Pabanuar Me Pare- Hera E Pare Qe Jepet Me Qera - Me Kubature Te Larte Dhe Te Rregullte- I Lyer Me Boje Cilesore - Dera Kryesore E Blinduar & Dyert E Tjera Te Reja- Dritaret Tripleks Xham Plastiko Termike Te Marra Ne Viene - Qetesia Ne Apartament Eshte Absolute- Shtruar Me Parket Cilesor Dhomat E Gjumit - Cdo Dhome Eshte Me Kondicioner - Pallati Vit Ndertim I Ri Me Kapot Nga Jashte- I Mire Administruar Dhe Me Porte Sigurie Me Kamera Dhe Sistem Alarimi - 2 Ashensor

Q2667

Te Dhenat E Ndarjes

- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Ballkon
- 2 Korridore
- 2 Tualete (1 Tualet E Kan Kthyer Ne Depo )
- 2 Dhoma Gjumi

- Siperfaqja Totale : 110 M2
- Siperfaqja Neto : 100 M2
- Pallati I Ri

- Orientimi I Apartamentit Eshte Lindje
- Ka Ndricim Te Mire Natyral Dhe Ngjyra Te Hapura
- Ambazhure Te Mire
- Salloni Ka Shume Drite, Kendi Eshte I Ri Dhe I Mire, Me Kondicioner Inverter, Tv Plazem, Dhe Me Dalje Ne Ballkon
- Kuzhina Me Kundrabufe Te Re Dhe Cilesore, Me Ndricim Te Mire Natyral, E Paisur Me : Aspirator, Pianure, Sobe, Frigorifer, Mikroval, Tavolin Te Re Me 4 Karrike
- Dhomat E Gjumit Jane Te Mobiluara Te Shtruara Me Parket Te Dyja Dhe Grila Te Dyja Me Kondicioner, Nje Dhome Eshte Me Dollap Te Madh
- Tualetet Me Hidrosantiare Te Mira I Rinovuar Para 2 Vitesh
- Korridoret Me Hapesire
- Ballkoni I Madh
- Elektrike & Hidrualike Cilesore
- Uje Drita 24 Ore
- Zona Ofron Cdo Fasilitet Te Mundshem Si : Shkollat, Gjimnazet, Universitetet, Farmaci, Lokale, Furre, Market, Parqe, Qetesi, Siguri Etj.
- Zona Ka Dhe Fasilitet Me Rruget, 1 Min Del Ne Autostrade

Cmimi: 490 Euro Neto

Tel Ose Whatsapp:

13435

22/03/21