Shtepi me Qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 28/06/2020 13:28

18,000 Leke

  • Shtepi me Qera
  • Shtepi me Qera

House for Rent

The furnished house for two people is located on the second floor and is a private house for more info contact us at tel.


Pagesa 18,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 46.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Bajram Allaraj, Tirana, Albania
Lexime 481

Shtepi e mobiluar per dy persona ndodhet ne katin e dyte dhe eshte shtepi private per me shume info kontaktoni ne nr e tel