Tek ish hotel roland pran pallatit shigjeta Tirane

Shtepi me Qera Data: 01/07/2020 16:30

26,000 Leke

  • Tek ish hotel roland pran pallatit shigjeta
  • Tek ish hotel roland pran pallatit shigjeta
  • Tek ish hotel roland pran pallatit shigjeta
  • Tek ish hotel roland pran pallatit shigjeta
  • Tek ish hotel roland pran pallatit shigjeta
  • Tek ish hotel roland pran pallatit shigjeta
  • Tek ish hotel roland pran pallatit shigjeta

At the former hotel, I was shot near the palace

The apartment currently does not have an elevator as it is a new building, complete with all new appliances and plumbing. For more information contact us


Pagesa 26,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 66.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Vath Koreshi, Tirana, Albania
Lexime 524

Apartamenti per momentin nuk disponon ashensor pasi esht pallat i ri,i konpletuar me te gjitha elektroshtepiake dhe hidrosanitare te reja.per me teper na kontaktoni