Shtepi me qera 1+1 e mobiluar Tirane

Shtepi me Qera Data: 01/08/2020 16:54 Post Id: 238321

22,000 Leke

  • Shtepi me qera 1+1 e mobiluar
  • Shtepi me qera 1+1 e mobiluar
  • Shtepi me qera 1+1 e mobiluar
  • Shtepi me qera 1+1 e mobiluar


Pagesa 22,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Petrit Radovicka, Tirana, Albania
Lexime 1032

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar me:lavatrice,frigorifer,televizor,sobe dhe pajisur me sistem kamerash.

Rruga:Perit Radovicka
Shtepia Numer:61