1+1 me qera fresku Tirane

Shtepi me Qera Data: 02/03/2021 14:50 Post Id: 241024


extra info
Pagesa 22,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania
Lexime 887

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 plus 1 totalisht I mobiluar modern pallat I ri dhe I mireadministruar Uji dhe drita 24 ore parkim falas