SUPER APARTAMENT MODERN 2+1 ,Rr Bedri Karapici! Tirane

Shtepi me Qera Data: 19/10/2020 12:54 Post Id: 246898


extra info
Pagesa 400 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Ysberisht, Tirana, Albania
Lexime 4598

Jepet me qera apartament i mobiluar teresisht me cdo gje te re dhe bashkohore (i pa perdorur) .Me nje siperfaqe prej 120 m2, ne nje kompleks te sapo perfunduar ne rrugen:’Bedri Karapici’ .
“AMERIKAN 3”.
Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon, dy Tualete , ballkon. Kati i 7 (me ashensor). Cmimi 400Euro/muaj .Per me teper informacione mund te kontaktoni!!
Cmimi i padiskutueshem