šŸ“£Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuaršŸ“£ Tirane

Shtepi me Qera Data: 20/10/2020 12:36 Post Id: 249489

18,000 Leke

  • šŸ“£Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuaršŸ“£
  • šŸ“£Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuaršŸ“£
  • šŸ“£Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuaršŸ“£
  • šŸ“£Jepet shtepi me qera 1+1 e kompletuaršŸ“£


extra info
Pagesa 18,000 Leke
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Tirana, Albania
Lexime 30895

šŸ“£Jepet shtepi me qera

āœ…Shtepia eshte e organizuar ne 1+1
ā€¢Eshte e kompletuar me cdo paisje te nevojshme.
ā€¢Eshte e pershtatshme per familjare dhe studente.
ā€¢Shtepia ndodhet te Rruga Siri Kodra, prane Hotel Meridian
šŸ’„Cmimi 18000 leke te reja.

Ju mirepresim!