Jepet hyrje 2+1 me qera teper komode Tirane

Shtepi me Qera Data: 26/09/2020 12:07 Post Id: 252005

30,000 Leke

  • Jepet hyrje 2+1 me qera teper komode
  • Jepet hyrje 2+1 me qera teper komode
  • Jepet hyrje 2+1 me qera teper komode
  • Jepet hyrje 2+1 me qera teper komode
  • Jepet hyrje 2+1 me qera teper komode
  • Jepet hyrje 2+1 me qera teper komode


Pagesa 30,000 Leke
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Tirana, Albania
Lexime 2988

Jepet me qera hyrje 2+1

Hyrja ka nje siperfaqe prej 110 m2.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapondertuar

Eshte e organizuar ne:

-Sallon
-Kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Dy ballkone
-Nje tualet

Shtepia eshte e mobiluar me cdo mobilie dhe paisje te nevojshme.

Cmimi: 30000 leke te reja

Adresa: Rruga Besa, prane Bar Kafe Luani, Tirane.