Apartament me Qera 2+1 tek Pallati me Shigjeta 270 Euro Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/10/2020 21:42 Post Id: 252180


extra info
Pagesa 270 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 120.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Pallati me shigjeta, Kavaja Street, Tirana, Albania
Lexime 1891

Jepet me qera apartament 2+1 120 m2 tek Pallati me Shigjeta 270 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri me ashensor, ne nje zone te mireadministruar . Ka ndricim dhe drite te mire natyrale i organizuar ne nje salon, nje ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Arredim modern, per nje jetese sa me komode.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni