Apartament luksoz 1 dhome Tirane

Shtepi me Qera Data: 18/09/2020 08:16 Post Id: 252305

300 Euro

  • Apartament luksoz 1 dhome
  • Apartament luksoz 1 dhome
  • Apartament luksoz 1 dhome
  • Apartament luksoz 1 dhome


Pagesa 300 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Barrikadave 17-3, Tirana, Albania
Lexime 671

na kontaktoni per me shume detaje ne: rentapt4home@gmail.com


Kapaciteti i gjumit ne apartament: 4 persona
Frigorifer me dhomen e ngrirjes
Lares rrobash
Mikrovale owen
Ibrik elektrik
Furnelle me gaz
Ene te nevojshme
TV (plazma)
Kondicioneri (i ngrohte - i ftohte)
Lule elektrike e ngrohte
Dera e blinduar
Dritare metalike-plastike
Hekur dhe derrase hekurosjeje
Me tharese flokesh
Shtroja dhe peshqiret