Jepet me qera 3+1 +2 tualete +2 ballkone. Bosh Tirane

Shtepi me Qera Data: 16/10/2020 12:46 Post Id: 256115

35,000 Leke

  • Jepet me qera 3+1 +2 tualete +2 ballkone. Bosh
  • Jepet me qera 3+1 +2 tualete +2 ballkone. Bosh
  • Jepet me qera 3+1 +2 tualete +2 ballkone. Bosh
  • Jepet me qera 3+1 +2 tualete +2 ballkone. Bosh
  • Jepet me qera 3+1 +2 tualete +2 ballkone. Bosh
  • Jepet me qera 3+1 +2 tualete +2 ballkone. Bosh
  • Jepet me qera 3+1 +2 tualete +2 ballkone. Bosh


extra info
Pagesa 35,000 Leke
Dhoma|Sallon 3+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 120.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Dibres
Lexime 172

Jepet me qera 3+1 +2 tualete +2 ballkone. Bosh
tre dhomat jane te shtruara me parket dhe guzhina eshte funksionale.
apartamenti ndodhet pram medreses.
kati i 5 me ashensor.