Apartament 1+1 per qera ,i mobiluar ,tek Ish Ekspozita . Tirane

Shtepi me Qera Data: 07/04/2021 12:26 Post Id: 256474


extra info
Pagesa 350 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 65.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Ura Ish Ekspozita, Tirana, Albania
Lexime 67

Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e trete ne pallat te ri me ashensor .
Apartamenti ka siperfaqe 65 m2 , e organizuar ne nje koridor te vogel qe ben hyrjen direkt ne sallon te ndenjes te perbashket me ambjentin e gatimit , nje dhome gjumi me krevat dopio , nje tualet dhe nje ballkon .
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me arredim bashkohor , me te gjitha elektroshtepiaket ,orendite,sanitare te rregullta , me dy kondicionere , grile ne secilen dritare .
Adresa : Ish Ekspozita , Prane Gjykates .
Cmimi : 350 Euro .