Qera, Apartament 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 17/10/2020 12:21 Post Id: 258421

360 Euro

  • Qera, Apartament 1+1
  • Qera, Apartament 1+1
  • Qera, Apartament 1+1
  • Qera, Apartament 1+1


extra info
Pagesa 360 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 60.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Tish Dahia, Tirana, Albania
Lexime 156

Qera, Apartament 1+1 "Komuna e Parisit", Tirane.
Apartamenti ndodhet perballe kompleksit "Kika 2".
Apartamenti disponon: Ambjent gatimi, Ambjent Ndenje, Dhome gjumi, Koridor, Ballkon, Tualet, Totalisht i investuar, I mobiluar, Sistem kondicionimi, Preferohen te huaj, Apartamenti ndodhet ne nje zone qe ofron te gjitha fasilitet e nevojshme, I pozicionuar ne nje zone te aksesueshme dhe e preferuar per banim.

Sip: 60 m2
Kati i: 4 (ashensor)
Cmimi: 360 Euro

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
Adresa e agjensise: Rruga " Zef Jubani", prane Stadiumit Dinamo.
E-mail: kompas1al@gmail.com
Cel: